خانه بروز 702 روز پیش 6 دقیقه
بازدید 427 بدون دیدگاه

نکات خرید جارو برقی

جاروبرقی یکی از اصلی‌ترین ابزار‌ها برای نظافت خانه بوده و هست به همین دلیل اگر قصد خرید یک جاروبرقی با کیفیت را دارید لازم است شناخت کافی از یک جاروبرقی خوب را داشته باشید.

هنگام خرید جاروبرقی باید به چه نکاتی توجه کنیم؟

  1. قدرت مکش
  2. میزان مصرف
  3. ظرفیت جاروبرقی
  4. خدمات پس از فروش

قدرت مکش

جاروبرقی‌ها در مدل‌های متنوعی تولید می‌شوند ولی همه آن‌ها عملکرد یکسانی دارند. موتور پر قدرت مهترین فاکتور در قدرت مکش دستگاه است.

اکثر جاروبرقی‌های ایرانی از موتور‌های تک پروانه استفاده می‌کنند و همین امر باعث می‌شود جاروبرقی‌ها مکش کافی را نداشته باشند.

میزان مصرف

زمانی که شما قصد خرید لوازم خانگی برقی دارید یکی از مهم‌ترین معیار‌ها میزان مصرف دستگاه است. ممکن است یک جاروبرقی اگر چه قدرت بالایی داشته باشد ولی میزان مصرف برق آن هم بالا باشد و همین موضوع باعث می‌شود شما از خرید جاروبرقی صرف نظر کنید.

ظرفیت جاروبرقی

بیایید در نظر بگیریم شما جارو سطلی انتخاب کرده‌اید که هم از نظر قدرت مکش و هم از نظر میزان مصرف از کیفیت بالایی برخوردار است ولی شما نیاز دارید بعد از یک بار جارو زدن مخزن جاروبرقی را خالی کنید خب این موضوع می‌تواند برای خیلی‌ها عذاب‌آور باشد. پس شما باید در نظر بگیرید که میزان استفاده شما از جاروبرقی چه میزانی است و متناسب به نیاز خودتان دستگاه مناسب را انتخاب کنید.

خدمات پس از فروش

حال که توانستیم یک جارو برقی با کیفیت عالی انتخاب کنیم باید در نظر بگیریم که اگر یک روزی جاروبرقی ما دچار مشکلی شود برند تولید‌کننده تا چه اندازه به ما کمک می‌کند، مطمئناً به دلیل وجود تحریم‌ها انتخاب یک جاروبرقی یا جاروسطلی ایرانی بهترین گزینه است.

تا اینجا توانستیم به شما بگوییم هنگام خرید جاروبرقی باید به چه نکاتی توجه کنید در ادامه قصد داریم یکی از بهترین برند‌های تولید‌کننده جاروبرقی ایرانی را به شما معرفی کنیم و ۲ مدل از جاروسطلی‌های این برند را به شما معرفی کنیم.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.